Aplikacja (wniosek, zgłoszenie) dla blogerów - Smart Perfumy Nicole - strona producenta

Przejdź do treści

Menu główne:

Aplikacja (wniosek, zgłoszenie) dla blogerów

WSPÓŁPRACA Z BLOGERAMI
Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z blogerami - osobami prowadzącymi popularne blogi, FB, Kanały na YouTube itp. na zasadzie "gratis produkty za recenzję". Jesteśmy w trakcie akcji promocyjnej na konkretne produkty.

Pod marką Nicole produkujemy niezwykłą linię Perfum Nicole, obecnych na rynku od 1996 roku. Perfumy Nicole to odpowiedniki znanych zapachów. Stworzone są na bazie oryginalnych francuskich esencji. Oferowane są obecnie w 14-stu różnych buteleczkach od 9 do 100 mililitrów, wszystkie z mozliwością ponownego napełnienia >>>.

Dziś skupmy się na unikalności 9 mililitrowej buteleczki i napełniacza,
który nazwaliśmy SMART FILLER NICOLE.

Po wielu godzinach szykowania się, w końcu stoisz przed drzwiami gotowa do wyjścia na randkę. Z zadowoleniem patrzysz w lustro i z półki zabierasz swoją kopertówkę. W torebce szminka, lusterko, guma do żucia, lakier do paznokci, trochę pieniędzy i nowoczesny, duży smartfon. Nagle zdajesz sobie sprawę, że kończy się w niej miejsce i nadal czegoś Ci brakuje! Oczywiście! Twoich ulubionych perfum – bez nich nie ruszasz się z domu.
Używając perfum Nicole brak miejsca w torebce już Cię nie dotyczy.

Świadomi problemów, z którymi borykają się kobiety, stworzyliśmy doskonałe rozwiązanie i zmieściliśmy je w tylko, albo aż 9 mililitrach Twojego ulubionego zapachu. W 9 mililitrowej, zaledwie 10 centymetrowej buteleczce, skrywa się niewiarygodna liczba 200 aplikacji („psiknięć”). Ponieważ jest tak malutka, możesz ją schować w każdym zakamarku. W torebce, piórniku szkolnym, kosmetyczce, w portfelu. Jeżeli nie nosisz żadnych z  tych rzeczy możesz ją schować nawet w kieszeni swoich ulubionych spodni.
Za sprawą niskiej ceny (z powodu relatywnie małej pojemności) możesz sobie pozwolić na wypróbowanie wszystkich interesujących Cię zapachów. Dzięki praktycznemu designowi nie musisz się już rozstawać ze swoja ulubioną buteleczką. Gdy zużyjesz swoje 9 mililitrów szczęścia, możesz ponownie wypełnić buteleczkę za pomocą napełniacza (refill), a jakie to proste zobacz na filmie: www.film.smart-nicole.com

Napełniacz (refill), który nazwaliśmy SMART FILLER NICOLE to buteleczka całkowicie inna niż wszystkie. Jej wyjątkowość polega na fakcie, iż nie jest szklana, a plastikowa i ekonomiczna. Taka forma napełniacza to świetne rozwiązanie dla każdego perfumoholika. To oszczędność, ale i frajda, że Sam/Sama możesz napełnić szklaną buteleczkę swoimi ulubionymi perfumami Nicole.

Doceniamy Twoją pracę i wysiłek jaki wkładasz w stworzenie i rozwijanie swojego bloga, jednakże chcielibyśmy abyś w informacji zwrotnej udzieliła nam odpowiedzi na temat statystyki odwiedzin (licznik odwiedzin) Twojego bloga. Po zapoznaniu się z informacją na temat statystyki może będziemy chcieli zaproponować Ci przetestowanie jednego z wielu Perfum Nicole w 9 mililitrowej buteleczce.  

Będzie nam bardzo miło gdy:
  • opublikujesz swoją recenzję na blogu, Facebooku, Instagramie itp.
  • poinformujesz swoich czytelników o możliwości zapisania się do Klubu Nicole, dającego upusty aż 35% (brak opłaty wpisowej i członkowskiej) – szczegóły: www.klub.smart-nicole.com
  • polubisz Nas na Facebooku: www.facebook.com/PerfumyNicole
  • opublikujesz link do naszego sklepu internetowego www.sklep.smart-nicole.com
  • poinformujesz nas o publikacji swojej recenzji wraz z linkiem

Jedna z blogerek opublikowała listę zamienników pod adresem: perfumy-nicole.blogspot.com - link pomoże Ci w porównaniu zapachów.   

Czekamy na Twoją poniższą aplikację (ankieta/wniosek/zgłoszenie):
aplikacja (ankieta/wniosek/zgłoszenie) dla blogerek
INFORMACJE PODSTAWOWE:
Tip
"MÓJ" PACZKOMAT:
Tip
Tip
ADRES DLA KURIERA:
Tip
Tip
PROWADZĘ:
Tip
Tip
Tip
Tip
PROWADZĘ RÓWNIEŻ:
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip
Tip
JUŻ WSPÓŁPRACOWALIŚMY
Tak
Nie
INNE:
* pole wymagane

foto: współpraca z blogerami

+48 601 313 609
KONTAKT:
Eurokotra d.o.o.
Horvaćanska 10
10.000 Zagrzeb, Chorwacja
mail: klub.nicole.pl@eurokotra.com
tel. w Polsce: 601313609
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego